Guangzhou Ace Şapkalar Manufacturing Co, Ltd

Kalite Markalı Kap Üretici

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd.

Certifications
Customers Reviews
Ben sohbet şimdi

Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd.

1 2 3
Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : ACE
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 13500000-15000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 60% - 70%
Location: China ( Mainland )
Primary service: OEM&ODM

Guangzhou Ace Şapkalar Manufacturing Co, Ltd


Renhe kasabasında bulunan Baiyun ilçesinde, Guangzhou'da bulunan Guangzhou Ace Şapkalar Manufacturing Co, Ltd, Guangzhou baiyun uluslararası havaalanına, kuzey ikinci halka kuzey köy otoban çıkışı, guangzhou metro hattı 3 ve istasyon çıkışına yakındır, trafik çok uygundur. Şirket, teknoloji konusunda usta ve el işçiliğinde mükemmel olan 200 çalışana sahiptir ve çekirdek iş satışları, üretim yönetimi ve kontrolü, kıdemli teknik rehberlik, kıdemli nakış programlama ve yönetim profesyonel teknik ekibinde 10-20 yıllık tecrübe birikimine sahiptir. Tasarım, geliştirme, üretim, satış ve servis entegre üretim odaklı bir kuruluştur.

Şirket, çok çeşitli beyzbol şapkaları, balıkçı şapkaları, golf şapkaları, spor şapkaları, gündelik şapkalar, kadın moda şapkaları, popüler logo hip-hop şapkaları, göz maskeleri vb. pamuk kartı, yün, kimyasal elyaf malzemeleri, PU, ​​örgü malzemeleri, elastik malzemeler vb. Ayrıca örme şapka, şekilli şapka, hasır şapka, örme kafa bandı, örme bileklik ve diğer ürünler sağlayabilir. Grafik geliştirme, malzeme satın alma, kesim, nakış, üretim, ihracat ve buna göre tren tren servisine göre, güçlü gelişme, üretim üretim yeteneği, yüksek hassasiyetli nakışta öne çıkıyor baskı, yüceltme, sıcak damgalama, yün, donanım bölümü, akrilik bölüm, her türlü özel su ve benzeri karmaşık zanaat üzerine yıkar.

Guangzhou Ace Şapkalar Manufacturing Co, Ltd

İletişim bilgileri
Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Ma

Tel: 86-20-66220998

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)