Ana sayfa

Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

 

 

Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co, Ltd, Renhe kasabasında, Baiyun bölgesinde, Guangzhou'da, Guangzhou baiyun uluslararası havaalanına, kuzey ikinci halka kuzey köy otoban çıkışına, guangzhou metro hattı 3'e ve istasyon çıkışına yakın, trafik çok uygun.Şirketin teknoloji konusunda yetenekli ve zanaatkarlıkta mükemmel 350 çalışanı vardır ve temel iş satışları, üretim yönetimi ve kontrolü, kıdemli teknik rehberlik, kıdemli nakış programlama ve yönetim profesyonel teknik ekibi konularında 10-20 yıllık deneyime sahiptir.Tasarım, geliştirme, üretim, satış ve servisi entegre eden üretim odaklı bir kuruluştur.

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 0

Şirket, geniş bir yelpazeyi kapsayan yüksek kaliteli beyzbol şapkaları, balıkçı şapkaları, golf şapkaları, spor şapkaları, gündelik şapkalar, kadın moda şapkaları, popüler logo hip-hop şapkaları, göz maskeleri vb. Üretimine odaklanmış ve uzmanlaşmıştır. pamuklu kumaşlar, yün, kimyasal elyaf malzemeler, PU, ​​ağ malzemeleri, elastik malzemeler vb.Ayrıca örme şapka, şekilli şapka, hasır şapka, örme kafa bandı, örme bileklik ve diğer ürünleri de sağlayabiliriz.Güçlü gelişme, hammadde geliştirmeden üretim üretim kabiliyetine, grafik provasına, malzeme alımına, kesimine, nakışına, üretimine, ihracatına ve benzeri tren tren hizmetine göre yüksek hassasiyetli nakışta üstündür. , baskı, süblimasyon, sıcak presleme, yünü dikme, hırdavat bölümü, akrilik bölüm, her tür özel su ve benzeri karmaşık zanaatları yıkar.

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 3

 

 

 

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Guangzhou Ace Şapkalar İmalat Co, LtdGuangzhou Ace Headwear Manufacturing Co.,Ltd


Şirketin öncülü küçük bir atölye, yıllarca birikimden sonra, işbirliğimizle giderek daha fazla müşteri.Böylece şirketin boyutu büyüyor.Şu anda, şirketin iş personeli ve işçiler dahil olmak üzere yaklaşık 350 çalışanı var.

 

"Müşteri ilk, samimi özveri" iş amaçlarına ve "kalite hayattır, kalite en iyi satıcı" girişim ruhuna, uluslararası standart üretim ve kapsamlı bir ithalat ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemine göre şirket, kesinlikle kalite geçişine bağlı kalarak, İnsancıllaştırılmış yönetim fikrine bağlı kalmak, Ace şapkaların hepsinin müşterileri ilk sıraya koyması gerekecek, üretim mükemmelliği, malzemeye dikkat, dayanıklı ve rahat, ciddi hizmet bilinci, sıkı yönetim, müşteri beklentilerini sürekli olarak aşma, sektörde bölgenin en saygın ve takdir edileni.

 

Çabalar karşılığını verecek.ACE şirketi, MLB (Amerikan beyzbol ligi, NY, LA ve diğer takımlar), FILA & DESCENTE (ANTA grubunun üst düzey alt markası) gibi bir dizi tanınmış yerli ve yabancı markanın belirlenmiş üreticisi olmuştur. DIAMOND, golf markası BridgeStone, Dunlop, Orchirley, Five Plus, Trendiano, UR ve birçok yerli yıldız Wang Feng, vb. Yerli ve yabancı çeşitli popüler logolar DOPE, HeartMadeFactory, HBA, The LastKing, FlatFitty, çocuk giyim markası The Simpson ' s, Bodying, sektördeki en iyi markalar ve her türlü yerli TV programları, dergiler ve ülkeler arası arena, aşırı zorluk, koşan adam gibi medya ve ağızdan ağza giderek daha fazla marka ve endüstri tanınırlığı kazanıyor .

 

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 1

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : ACE

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 13500000-15000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 60% - 70%

Location: China ( Mainland )

Primary service: OEM&ODM