Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

 

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 0

Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd, Guangzhou, Renhe kasabasında, Baiyun bölgesinde, Guangzhou, Guangzhou baiyun uluslararası havaalanına yakın, kuzey ikinci halka kuzey köy hızlı yol çıkışı,Guangzhou metro hattı 3 ve istasyon çıkışıŞirketin 350 çalışanı var. Teknoloji konusunda yetenekli ve zanaat konusunda mükemmel ve temel iş satışlarında 10-20 yıllık deneyim biriktirmiştir.üretim yönetimi ve kontrolü, üst düzey teknik rehberlik, üst düzey nakış programlama ve yönetim profesyonel teknik ekibi.Satış ve hizmet.

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 1

Şirket yüksek kaliteli beyzbol şapkaları, balıkçı şapkaları, golf şapkaları, spor şapkaları, sıradan şapkalar, kadın moda şapkaları, popüler logo hip-hop şapkaları, göz maskeleri,vb.., pamuk kartı, yün, kimyasal lif malzemeleri, PU, ağ malzemeleri, elastik malzemeler ve benzeri gibi geniş bir yelpazede kumaşları kapsar. ayrıca örgü şapka, şekilli şapka, saman şapka,örgülü baş bandı, örgü bilek koruyucu ve diğer ürünler. güçlü gelişme, üretim üretim yeteneği, hammadde geliştirme, grafik doğrulama, malzeme satın alma,kesme, nakış, üretim, ihracat vb. tren tren hizmeti, yüksek hassasiyetli nakış, baskı, süblimasyon, sıcak damgalama, bitkiler yün,donanım bölümü, akrilik bölüm, her türlü özel su yıkamaları vb. karmaşık zanaat.

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 4

 

 

 

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Guangzhou Ace Şapkalar İmalat Co, LtdGuangzhou Ace Headwear Manufacturing Co.,Ltd


Şirketin öncülü küçük bir atölye, yıllarca birikimden sonra, işbirliğimizle giderek daha fazla müşteri.Böylece şirketin boyutu büyüyor.Şu anda, şirketin iş personeli ve işçiler dahil olmak üzere yaklaşık 350 çalışanı var.

 

"Müşteri ilk, samimi özveri" iş amaçlarına ve "kalite hayattır, kalite en iyi satıcı" girişim ruhuna, uluslararası standart üretim ve kapsamlı bir ithalat ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemine göre şirket, kesinlikle kalite geçişine bağlı kalarak, İnsancıllaştırılmış yönetim fikrine bağlı kalmak, Ace şapkaların hepsinin müşterileri ilk sıraya koyması gerekecek, üretim mükemmelliği, malzemeye dikkat, dayanıklı ve rahat, ciddi hizmet bilinci, sıkı yönetim, müşteri beklentilerini sürekli olarak aşma, sektörde bölgenin en saygın ve takdir edileni.

 

Çabalar karşılığını verecek.ACE şirketi, MLB (Amerikan beyzbol ligi, NY, LA ve diğer takımlar), FILA & DESCENTE (ANTA grubunun üst düzey alt markası) gibi bir dizi tanınmış yerli ve yabancı markanın belirlenmiş üreticisi olmuştur. DIAMOND, golf markası BridgeStone, Dunlop, Orchirley, Five Plus, Trendiano, UR ve birçok yerli yıldız Wang Feng, vb. Yerli ve yabancı çeşitli popüler logolar DOPE, HeartMadeFactory, HBA, The LastKing, FlatFitty, çocuk giyim markası The Simpson ' s, Bodying, sektördeki en iyi markalar ve her türlü yerli TV programları, dergiler ve ülkeler arası arena, aşırı zorluk, koşan adam gibi medya ve ağızdan ağza giderek daha fazla marka ve endüstri tanınırlığı kazanıyor .

 

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 1

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : ACE

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 13500000-15000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 60% - 70%

Location: China ( Mainland )

Primary service: OEM&ODM

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co., Ltd. Sertifikalar