Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Şirket profili

Guangzhou Ace Şapkalar Manufacturing Co, Ltd


Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co.,Ltd, located in Renhe town, Baiyun district, Guangzhou, is close to Guangzhou baiyun international airport, north second ring north village expressway exit, guangzhou metro line 3 and station exit, the traffic is very convenient. Guangzhou Ace Şapkalar Manufacturing Co, Ltd, Renhe kasaba, Baiyun ilçe, Guangzhou bulunan, Guangzhou baiyun uluslararası havaalanı, kuzey ikinci halka kuzey köy otoyol çıkış, Guangzhou metro hattı 3 ve istasyon çıkış yakın, trafik çok uygundur. The company has 200 employees who are skilled in technology and exquisite in craftsmanship, and has accumulated 10-20 years of experience in core business sales, production management and control, senior technical guidance, senior embroidery programming and management professional technical team. Şirketin teknoloji yetenekli ve usta işçiliğe sahip 200 çalışanı vardır ve temel iş satış, üretim yönetimi ve kontrolü, üst düzey teknik rehberlik, üst düzey nakış programlama ve yönetim profesyonel teknik ekibinde 10-20 yıllık deneyim birikmiştir. It is a production-oriented enterprise integrating design, development, production, sales and service. Bu tasarım, geliştirme, üretim, satış ve servis entegre üretim odaklı bir kuruluştur.

The company focuses on and specializes in the production of high-grade baseball caps, fisherman hats, golf hats, sports hats, casual hats, women's fashion hats, popular logo hip-hop hats, eye masks, etc., covering a wide range of fabrics, such as cotton card, wool, chemical fiber materials, PU, mesh materials, elastic materials and so on. Şirket, yüksek dereceli beyzbol şapkaları, balıkçı şapkaları, golf şapkaları, spor şapkaları, rahat şapkalar, kadın moda şapkaları, popüler logo hip-hop şapkaları, göz maskeleri, vb. kumaşlar, pamuk kartı gibi, yün, kimyasal elyaf malzemeler, PU, ​​örgü malzemeler, elastik malzemeler ve böylece. We can also provide knitted hat, shaped hat, straw hat, knitted headband, knitted wrist guard and other products. Biz de sağlayabilir örme şapka, şekilli şapka, hasır şapka, örme kafa bandı, örme bilek bekçi ve diğer ürünler. Has the powerful development, the production manufacture ability, from the raw material development, according to the chart proofing, the material purchase, the cutting, the embroidery, the production, the export and so on train train service, excels in the high precision embroidery, the printing, the sublimation, the hot stamping, plants the wool, the hardware chapter, the acrylic chapter, each kind of special washes the water and so on the complex craft. Grafik prova, malzeme satın alma, kesme, nakış, üretim, ihracat ve benzeri tren tren hizmetine göre hammadde gelişiminden güçlü geliştirme, üretim üretim yeteneği, yüksek hassasiyetli nakışta mükemmeldir , baskı, yüceltme, sıcak damgalama, yün bitkileri, donanım bölümü, akrilik bölüm, her türlü özel su ve böylece karmaşık zanaat yıkar.

 

 

 

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Guangzhou Ace Şapkalar Manufacturing Co, Ltd


The company's predecessor is a small workshop, after years of accumulation, more and more customers with our cooperation. Şirketin selefi, yıllar süren birikimden sonra, işbirliğimizle birlikte daha fazla müşteri olan küçük bir atölyedir. So the size of the company is getting bigger. Yani şirketin büyüklüğü büyüyor. At present, the company has about 200 people, including business personnel and workers. Şu anda, şirketin iş personeli ve çalışanları da dahil olmak üzere yaklaşık 200 kişi var.

 

Bağlı kalarak "müşteri ilk, samimi özveri" iş amaçlı ve "kalite hayat, kalite en iyi satıcı" kurumsal ruhu, şirket uluslararası standart üretim ve kapsamlı bir ithalat ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemi, kesinlikle kalite geçiş, insanlaşmış yönetim fikri bağlı, Ace şapkalar tüm ilk etapta müşteri koymak gerekir, üretim iş mükemmelliği, malzemeye dikkat dayanıklı ve rahat, ciddi hizmet bilinci, sıkı yönetim, sürekli müşteri beklentilerini aşan, sektöründe haline gelmiştir bölgenin en saygın ve takdir gören bölgesi.

 

Efforts will pay off. Çabalar işe yarayacaktır. ACE company has been the designated manufacturer of a number of well-known domestic and foreign brands, such as MLB(American baseball league, NY, LA and other teams), FILA &DESCENTE(the high-end sub-brand of ANTA group), DIAMOND, golf brand BridgeStone, Dunlop, Orchirley, Five Plus, Trendiano, UR, and many domestic stars Wang Feng, etc. Domestic and foreign various popular logo as DOPE, HeartMadeFactory, HBA, The LastKing, FlatFitty, children's wear brand The Simpson 's, Bodying, such as top brands in The industry , and all kinds of domestic TV programs, magazines and media, such as cross-country arena, extreme challenge, running man, and through the word of mouth gradually win more brand and industry recognition. ACE şirketi, MLB (Amerikan beyzbol ligi, NY, LA ve diğer takımlar), FILA & DESCENTE (ANTA grubunun üst düzey alt markası) gibi tanınmış yerli ve yabancı markaların bir dizi üreticisi, ELMAS, golf marka BridgeStone, Dunlop, Orchirley, Beş Artı, Trendiano, UR, ve birçok yerli yıldız Wang Feng, vb DOPE, HeartMadeFactory, HBA, LastKing, FlatFitty, çocuk giyim markası Simpson 'olarak yerli ve yabancı çeşitli popüler logo' s, Vücutlandırma, gibi endüstrinin en iyi markaları, ve her türlü yerli TV programları, dergiler ve medya, kros arena, aşırı meydan okuma, çalışan adam, ve ağız yoluyla yavaş yavaş daha fazla marka ve sanayi tanıma kazanmak .

 

Guangzhou Ace Headwear Manufacturing Co.,Ltd

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : ACE

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 13500000-15000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 60% - 70%

Location: China ( Mainland )

Primary service: OEM&ODM